Shtepi ne shitje , shtepi me qera , agjenci imobiliare Tirane - Homeland.al

Ju Zgjedhjen, Ne Zgjidhjen!

Pronat më të reja listuar nga Homeland Real Estate

Këtu mund të shikoni listimet e fundit të pasurive të paluajtshme nga agjencia jonë. Hidhini një sy 😉

Shikoni sesi funksionon

Po ju tregojmë hap pas hapi sesi mund të navigoni pronat që ne kemi derisa të gjeni të duhurën për ju.

Zgjidhni nje kategori ne Homeland Real Estate
1
Zgjidhni një kategori
Zgjidhni qytetin në të cilin dëshironi të blini apo të merrni me qira një pronë dhe më pas kërkoni në databazën tonë. Ju do të keni mundësinë të zgjidhni edhe detajet rreth pronës ashtu sic ju po e kërkoni njëkohësisht duke e parë edhe në hartë se ku ndodhet.
Gjeni pronen qe ju doni ne Homeland Real Estate
2
Gjeni pronën që ju doni
Jeni të sigurt që i patë të gjitha pronat dhe keni gjetur të duhurën? Bukur! Në qoftë se keni pyetje të tjera rreth pronës apo doni të rezervoni një takim për të parë atë, mund të na kontaktoni në cdo kohë dhe stafi jonë do ju përgjigjet.
Meerni celesat, prona eshte e juaja
3
Merrni celësat, prona është e juaja!
Uala! Pasi kemi kontaktuar së bashku, keni parë dhe gjetur pronën që aq shumë po kërkonit, është momenti të kryejmë blerjen apo marrjen me qira të apartamentit. Merrni celësat dhe shijoni jetën në apartamentin tuaj të preferuar!

Qyteti që ju po kërkoni nuk është në listë? Na ndihmoni duke na dhënë sugjerimin tuaj!

Zgjidhni një qytet dhe zbuloni pronat që kemi

Ku po mendoni të jetoni? Dëshironi të blini apo të merrni me qira një apartament në njërin nga qytetet më poshtë? Shikoni se cfarë ju ofrojmë.

 • Taxonomy Featured Image
  1303
  Prona
  Tiranë
  Albania
 • Taxonomy Featured Image
  69
  Prona
  Durrës
  Albania
 • Taxonomy Featured Image
  33
  Prona
  Vlorë
  Albania
 • Taxonomy Featured Image
  2
  Prona
  Shkodër
  Albania
 • Taxonomy Featured Image
  4
  Prona
  Fier
  Albania
 • Taxonomy Featured Image
  2
  Prona
  Berat
  Albania
 • Taxonomy Featured Image
  31
  Prona
  Sarandë
  Albania
 • Taxonomy Featured Image
  6
  Prona
  Himarë
  Albania
 • Taxonomy Featured Image
  16
  Prona
  Lezhë
  Albania
 • Taxonomy Featured Image
  3
  Prona
  Elbasan
  Albania

Shtepi ne shitje , shtepi me qera nga Homeland Real Estate

Cdo ditë duke sjellë tek ju pronat më të fundit në Shqipëri

Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Na kontaktoni në cdo kohë, skuadra jonë do ju përgjigjet për cdo kërkesë tuajën! Nëse doni të shisni apo të jepni me qira pronën tuaj, klikoni butonin këtu poshtë.

Mendime nga klientët dhe bashkëpunëtorët tanë të kënaqur!

Lexoni se cfarë thonë për ne dhe bëhuni edhe ju një prej tyre.

olti-curri-homeland-real-estate-testimonial

Isha rekomanduar të provoja Homeland si një agjenci e re me një aktivitet online shumë interesant. Në atë periudhë po kërkoja të merrja me qira një apartament.Pas një vizite tek zyra, zbulova një skuadër shumë të motivuar, plot me energji, profesionistë të rinj që më ndihmuan të gjeja shtëpinë që po kërkoja, dhe në një zone të mrekullueshme, tek Pazari i Ri! Vend i qetë, në qendër të Tiranës dhe afër shërbimeve kryesore të nevojshme në jetën e përditshme. Homeland, You Rock! Shihemi së shpejti!

Olti Curri

Bloger, Autor tekstesh, Opinionist dhe Moderator Radiofonik
Elona Duro- testimonials homeland real estate

Pse Homeland? Krejt rastësisht! Më tërhoqi dizajni dhe pamja profesionale e zyrës. Më pas zbulova një skuadër të dedikuar, talentuar dhe të sjellshme, e cila me ndihmoi të shes apartamentin tim te klienti i duhur. Pas kësaj eksperience, jam e lumtur që gjeta një partner për investimet e mia të ardhshme në fushën imobiliare. Faleminderit Homeland!

Elona Duro

Gazetare ne Top Channel, Top Albania Radio dhe Digitalb
Landi testimonial per Homeland Real Estate

Vendosa të bashkëpunoj me Homeland, pasi besoj se vendi ynë mund të përmirësohet nëse biznesi vendas mbështetet. Burimet njerëzore janë gjithashtu një aset që kjo kompani ka dhe investon e kjo është një tjetër vlerë e shtuar. Jam i lumtur të bashkëpunoj me një kompani si Homeland dhe ju ftoj të bashkëpunoni edhe ju, pasi me ta, jo vetëm prona, por edhe besimi mbetet i patundur!

Landi Hysi

Këngëtar i grupit West Side Family, aktivist i kauzave sociale

Keni nevojë për të vlerësuar apo rivlerësuar pronën tuaj? Ju duhet një hidraulik, elektricist apo një profesionist tjetër për shtëpinë tuaj?