Apartament 2+1+2 per qira ne Bllok Tirane - Homeland.al
600
Property size icon Sipërfaqja e pronës 125
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1+2 per qira ne Bllok Tirane

Për Qira
January 25, 2021
41
ID: 994
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 125m²
Property floor icon Kati: 10
Property total floors icon Totali i kateve: 12
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: January 25, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 10-të të një pallati të ri me ashensor,në një pallat cilësor në Bllok ,
jepet me qira apartament 2+1+2 me sipërfaqe 125m².
Organizohet në sallonin e ndenjies, kuzhinë gatimi open-concept,dy dhoma gjumi,dy tualete,një ballkon
dhe është një apartamet tepër komod.
Në të gjitha ambientet e apartamentit dyshemeja është e shtruar me pllaka.
Tualetet janë të pajisur me të gjitha pajisjet hidrosanitare të nevojshme.
Dyshemeja e tualetit është e veshur me pllaka gresi dhe muret me pllaka majolike.
Cdo ambient i apartamentit është plot dritë për shkak të orientimit.
Vendi në të cilin ndodhet është ndër më të preferuarit dhe strategjikët,në zemër të bllokut.
Cmimi i qirasë mujore është 600 Euro.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.