Hotel në shitje në Sarandë - Homeland.al
7.200.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 5000m2
Property structure icon Struktura: 25 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Hotel në shitje në Sarandë

Për Shitje
15
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 25
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 5000m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Hotel në shitje në Sarandë, tek rruga Butrinti.
Hoteli ka sipërfaqe totale trualli 5000 m2 në përdorim, nga të cilat 1300 m2 janë me çertifikate, 2700 m2 janë tokë shtet me mundësi privatizimi me kosto totale prej 300’000 euro dhe 1000 m2 plazh me qera vjetore 400 mije lekë te reja. Njolla e ndertimit është 440 m2 dhe sipërfaqja totale e ndërtimit është 2000m2.
Hoteli ështe i përbërë nga 5 kate, ku kati i parë dhe kati nëntokë kanë funskionin e një bar-restoranti me veranda dhe 3 kate të tjera hoteleri me 25 dhoma në total.

Taget mbi pronën