2 Vila per shitje ne fshatin Vuno, Himare - Homeland.al
200.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 300
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

2 Vila per shitje ne fshatin Vuno, Himare

Për Shitje
December 22, 2021
138
ID: 1248
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 300m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: December 22, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Vuno, Himare, Shqiperi
Zona: Vuno
Kodi ZIP 9417
Shteti: AL
Përshkrimi

Shesim dy vila në fshatin turistik Vuno.
Të dyja vilat kanë sipërfaqe 500m² truall dhe 300m² ndërtim.
Kanë certifikatë të rregullt pronësie dhe hartë treguese të qartë pas studimit të zonës.
Të dyja vilat janë të pa investuara.
Janë perfekt për shtëpi pushimi, boutique hotel apo për përdorim personal.
Në një distancë shumë të shkurtër mund të gjeni gjithçka, restorante, bare, supermarkete, vende historike,
plazhe me ujë të kristaltë, gjire sekrete dhe shumë të tjera.
Për një vizitë në pronë apo më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.