Ambient biznesi me qira në Kombinat, buzë rruge. - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115M2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient biznesi me qira në Kombinat, buzë rruge.

Për Qira
62
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115M2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi në Kombinat. Aktualisht është në funksion si bar-kafe. Mundësi shumë e mirë investimi pasi ka nje fasade te madhe xhami te veshur me material talbon me pamjen nga rruga kryesore.
I investuar dhe ne gjendje shume te mirë.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.

Taget mbi pronën