Ambient biznesi ne shitje tek Kompleksi Mangalem - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient biznesi ne shitje tek Kompleksi Mangalem

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Ambienti biznesi ne shitje ne Rrugen “Ali Demi” (tek Kompleksi Mangalem).
Ka nje siperfaqe prej 95m2.
Perbehet nga dy pjese: Pjesa e pare aktualisht perdoret per fast food dhe piceri, ndersa pjesa e dyte mund te perdoret si exchange, agjenci turistike, etj.
Ambienti eshte i kompletuar dhe me te gjitha paisjet e nevojshme per pune.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Taget mbi pronën