Ambient biznesi ne shitje tek Rruga “Tefta Tashko” - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient biznesi ne shitje tek Rruga “Tefta Tashko”

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Ambienti biznesi ne shitje ne Rrugen “Tefta Tashko”.
Ambienti i biznesit ndodhet në katin e perdhe , të nje godine 8 kate mbi toke + 2 kate nentoke garazhe toke, pozicionuar ne drejtimin jug-perendim.
Godina ku ndodhet njesia dy katet e para te saj jane projektuar dhe ne perdorim njesi sherbimi dhe ketet e siperme jane apartamente banimi.
Prona ndodhet në një zonë kryesisht rezidenciale, komerciale dhe social shendetsore.
Ka mundesi shfrytezimi te verandes dhe ambjenti perpara shkolles ismail qemali ideale per fast food,bar kancelari etj .
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Taget mbi pronën