Ambient biznesi per Qira ne Bllok - Homeland.al
3.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 162.78
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient biznesi per Qira ne Bllok

Për Qira
January 20, 2021
69
ID: 987
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 162.78m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2017
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: January 20, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Një ambient biznesi në zonën me preferenciale në Tiranë,
pranë bllokut,mund të gjendet vetëm tek Homeland-i.
Ambienti është i tipit biznes/tregetar dhe ndodhet në katin përdhe buzë rruge.
Eshtë shfytëzuar si lokal.
Ka një sipërfaqe totale prej 162.78m2 dhe një verandë me sipërfaqe 46m2.
Për sa i përket organizimit, kati i parë është open space plus një ndarje që ka shërbyer si kuzhinë
për biznesin e mëparshem ndërsa kati i dytë është open space ku ndodhen dhe tualetet.
Cmimi i qirasë eshte 3.500euro/muaj.
Pr nje vizite ne prone,mos hezitoni te na kontaktoni.