Ambient Biznesi per qira ne Bllok - Homeland.al
1.800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 180
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Ambient Biznesi per qira ne Bllok

Për Qira
September 14, 2020
49
ID: 892
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 180m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 11
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: September 14, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi ne bllok,kati I dytë.
Ndodhet buzë rruge dhe ndahet në tre ambiente.
Sipërfaqja totale është 180 m² dhe ka ndarje gipsi, pra mund të behët një open space i vetëm dhe mund ta shfrytëzoni si të dëshironi.
Vlera e qirasë mujore është 1800 Euro, duke përfshirë dhe taksat.
Ka dy tualete, dhe një ambient ngrënie më vete.
Mund të përshtatet për biznese të ndryshme shërbimi si call center apo dhe për zyra.
Më parë ka funksionuar si kopësht.
Rruga është tejet e preferuar.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.