Ambient biznesi per qira prane rruges Myslym Shyri,Tirane - Homeland.al
2.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 200
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient biznesi per qira prane rruges Myslym Shyri,Tirane

Për Qira
April 30, 2021
89
ID: 1073
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 200m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: April 30, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Nikolla Lena,Tirane,Shqiperi
Zona: Myslym Shyr
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi pranë rrugës Myslym Shyri,
Ambienti ndodhet në katin e dytë, me një ashensor të personalizuar për këtë kat.
Eshtë I organizuar në një open space dhe një derë që akseson në ambjente të tjera
më të vogla si depoja dhe 2 tualetet.
Hapësira mund të shfrytëzohet si klinikë dentare, mjekësore, sallon, showroom etj.
Për ta vizituar pronën nga afër mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.