Ambient biznesi per qira tek shkolla Ismail Qemali,Tirane - Homeland.al
250
Property size icon Sipërfaqja e pronës 20
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Ambient biznesi per qira tek shkolla Ismail Qemali,Tirane

Për Qira
June 09, 2021
64
ID: 1121
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 20m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2007
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: June 09, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Joan Fon Han,Tirane,Shqieri
Zona: Tek Shkolla Ismail Qemali
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet ambient biznesi për qira përballë shkollës “Ismail Qemali” me verandë 7m me 7m.
Ambienti do të ishte ideal për fast food,bar kafe,kancelari etj .
Ka sipërfaqe të brendshme 20m² me verandë 49m² dhe lartësi 4m.Ambienti disponon tualet.
Cmimi i qirasë është 250€ net.Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.