Ambient biznesi per shitje ne Shkoder - Homeland.al
840.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1030
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient biznesi per shitje ne Shkoder

Për Shitje
June 04, 2021
38
ID: 1118
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e 4
Property size icon Sipërfaqja e pronës 1030m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 3
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1985
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit: June 04, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga “Qemal Dracini“,Shkoder,Shqiperi
Zona: Shkoder
Kodi ZIP 4001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ambient biznesi për shitje në qytetin e Shkodrës rruga “Qemal Dracini”.
Ambienti ka një sipërfaqe 1030m².
Ndërtesa ndodhet shumë pranë sheshit “Demokracia”,rreth të cilit ndodhen disa instutucione,Muzeu ,Teatri “Migjeni”,
Universitetei i Shkodrës etj.
Prana ndodhet buzë Rrugës “Qemal Dracini” dhe pamja ballore e objektit është buzë kësaj rruge.
Zona ka zhvillim ku ndodhen plot ndërtime me funksione të ndryshme social kulturore si ,shkolla,institucione bankare ,
hotele ,kopshte, dhe biznese të ndryshme.
Për një viztë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.