550
Property size icon Sipërfaqja e pronës 50
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet me qira ambient komercial Bllok Tirane

Të shitura/Të dhëna me qira
March 04, 2019
244
ID: 236
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 50m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1999
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: March 04, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Pjetër Bogdani, Tiranë, Albania
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Te rruga “Pjetër Bogdani”, jepet me qira një ambient komercial Bllok Tirane.
Ambienti është open space, ka një sipërfaqe rreth 50 m² dhe brenda ndodhet një tualet totalisht i rinovuar.
Pozicioni i njësisë komerciale është pjesërisht i ekspozuar në rrugën kryesore dhe është në katin përdhes.
Do të përshtatej më së miri si një zyrë, ose qoftë dhe për biznes shërbimi, së cilës do ti duhej një adresë selie lehtësisht e aksesueshme.
Qiraja mujore është 550 Euro neto.
Për ta parë ambientin, mund të na kontaktoni në cdo moment.