Ambient komercial per qira buze rruge kryesore! - Homeland.al
1.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 170
Property structure icon Struktura: Open space Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror

Ambient komercial per qira buze rruge kryesore!

Për Qira
June 18, 2020
173
ID: 809
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: Open space
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 170m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: June 18, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Zogu i Pare, Tirane, Shqiperi
Zona: Bulevardi Zogu i Pare
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat të ri, jepet me qira njesi komerciale buzë rruge kryesore me sipërfaqe 170 m².
Është i formatit open-space, ka dy tualete dhe është totalisht i investuar, me sistem ngrohje/ftohje.
Ndodhet në katin 0 të një pallati të mirëadministruar.
Vlera e qirasë mujore është 1500 Euro.
Ndodhet në vend mjaft të mirë, shumë pranë qendrës së Tiranës.
Ideale për call center, klinika apo biznese të tjera të këtij formati.
Për ta parë nga afër pronën, na kontaktoni në cdo moment.