60.000ALL
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Ne Kinostudio jepet ambient komercial me qira

Për Qira
November 06, 2019
299
ID: 530
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 25 min
Property publication date Data e publikimit: November 06, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Aleksander Moisiu, Tirane, Shqiperi
Zona: Kinostudio
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Buzë rrugës “Aleksandër Moisiu”, ne Kinostudio , jepet me qira ambient komercial me sipërfaqe 70 m².
Është tërësisht i investuar, ka fasadë xhami, qepen të komanduar me pult dhe një tualet.
Mund të përshtatet më së miri për institucion financiar apo dhe si zyrë.
Cmimi bruto i qirasë mujore është 60 000 ALL.
Nëse dëshironi ta shihni nga afër pronën, na kontaktoni në cdo moment.