Ambient komercial me qira prane Harry Fultz - Homeland.al
500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 84
Property structure icon Struktura: Open space Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient komercial me qira prane Harry Fultz

Për Qira
June 22, 2020
348
ID: 815
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: Open space
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 84m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: June 22, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Panorama, Tirane, Shqiperi
Zona: Harry Fultz
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira njesi komerciale me sipërfaqe 54 m² të brendshme dhe 30 m² verandë
Është i formatit open-space dhe ka një tualet
Ndodhet në katin 0 direkt buzë rruge kryesore.
Vlera e qirasë mujore është 500 Euro.
Ndodhet në vend mjaft të mirë, dhe me shumë lëvizje.
Ideale për cdo biznes që ju mendoni të zhvilloni.
Për ta parë nga afër pronën, na kontaktoni në cdo moment.