Ambient Komercial per Qira ne Bllok - Homeland.al
750
Property size icon Sipërfaqja e pronës 53
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient Komercial per Qira ne Bllok

Të shitura/Të dhëna me qira
January 05, 2021
226
ID: 969
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 53m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 6min
Property publication date Data e publikimit: January 05, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin 0,jepet me qira ambient komercial me sipërfaqe 53m² në Bllok.
Prona ndodhet pranë rrugës kryesore, është në pozicion të dukshëm dhe ka fasadë xhami.
Në brendësi ndodhet dhe një tualet.
Do ishte perfekt për cfarëdolloj aktiviteti komercial,por qoftë dhe për zyrë.
Qiraja mujore është 750Euro për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.