Ambient komercial per Qira ne kompleks rezidencial, Unaza e re , Tirane - Homeland.al
300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 45
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Ambient komercial per Qira ne kompleks rezidencial, Unaza e re , Tirane

Për Qira
September 22, 2021
115
ID: 1189
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 45m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 7
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: September 22, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Unaza e re, Tirane, Shqiperi
Zona: Astir
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një nga Komplekset Rezidenciale tek Unaza e re jepet me qira ambient Open Space në katin zero.
Ambjenti ka akses direkt në Unazën e Re.
Ka një sipërfaqe të brendshme prej 45m2 dhe është ideal për t’u shfrytëzuar si studio arkitekture,
zyrë konsulence, farmaci, parukeri-estetike, dyqan etj.Qiraja e ambientit është 300 Euro.
Kompleksi është ndërtuar me një standart të lartë ndërtimi me hapesira të bollshme dhe të gjelbërta
dhe mundësi parkimi .
Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.