Ambient komercial per qira prane sheshit Willson Tirane - Homeland.al
1.200
Property size icon Sipërfaqja e pronës 57
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient komercial per qira prane sheshit Willson Tirane

Për Qira
October 21, 2021
82
ID: 1211
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 57m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: October 21, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Sheshi Willson, Tiranë, Shqipëri
Zona: Sheshi Willson
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ambienti komercial për qira pranë sheshit Willson,
buzë rrugës kryesore me sipërfaqe 57m².
Zona në të cilin ndodhet ka vizibilitet dhe lëvizshmëri të lartë.
Ambienti ka cmim 1200 Eruo/muaj NET.
Ambienti është mjaft i favorshëm për të ushtruar aktivitete të ndryshme bisnesi.
Për më tepër informacion mos hezitoni të na kontaktoni.