Ambient komercial per qira tek Rruga e Durresit Tirane - Homeland.al
808
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient komercial per qira tek Rruga e Durresit Tirane

Për Qira
April 19, 2021
49
ID: 1060
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: April 19, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Durresit,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Durresit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat ekzistues, jepet me qira njësi komerciale buzë rruge kryesore me sipërfaqe 90 m².
Është i formatit open-space, ka një tualet dhe është totalisht i investuar së fundmi.
Ndodhet në katin 0 të një pallati të mirëadministruar.
Vlera e qirasë mujore është 808 Euro.
Ndodhet në vend mjaft të mirë, tek rruga e Durrësit.
Ideale për farmaci!
Për ta parë nga afër pronën, na kontaktoni në cdo moment.