Ambient komercial per qira tek rruga e Kavajes - Homeland.al
50.000LEKE
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient komercial per qira tek rruga e Kavajes

Për Qira
November 23, 2021
62
ID: 1231
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: November 23, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Naim Frasheri, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Kavajes
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient i përshtatshem për bar/zyra/ushqimore/supermarket në rrugën Naim Frashëri.
Ambienti ka sipërfaqe të brendshem 60m² dhe 30m² sipërfaqe të jashtme.
Qiraja është 50.000 mijë lekë në muaj Bruto dhe jepet bosh ose i mobiluar, ne varësi të klienit.
Për ta parë nga afër ambientin dhe për të gjykuar mbi mundësitë e investimit,
ju lutem na kontaktoni në të dhënat më sipër.