Jepet ambient komercial per qira te rruga e Bogdaneve - Homeland.al
700
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Jepet ambient komercial per qira te rruga e Bogdaneve

Për Qira
June 17, 2020
185
ID: 807
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 6
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: June 17, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Bogdaneve, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Bogdaneve
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi rruga Bogdaneve me sipërfaqe 100 m².
Ndodhet buzë rruge kryesore dhe ndahet në tre ambiente.
Vlera e qirasë mujore është 700 Euro, duke përfshirë dhe taksat. Cmimi është i negociueshëm.
Ka një tualet, dhe një ambient ngrënie më vete.
Mund të përshtatet për biznese të ndryshme shërbimi, apo dhe për zyra.
Më parë ka funksionuar si parukeri, zyrë noteriale apo edhe SPA.
Rruga është tejet e preferuar.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.