Ambient komercial per qira buze rruge - Homeland.al
850
Property size icon Sipërfaqja e pronës 85
Property structure icon Struktura: Open space Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient komercial per qira buze rruge

Të shitura/Të dhëna me qira
June 22, 2020
175
ID: 814
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: Open space
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 85m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 2 mi n
Property publication date Data e publikimit: June 22, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Zogu i Pare, Tirane, Shqiperi
Zona: Bulevardi Zogu i Pare
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat të ri, jepet me qira njesi komerciale buzë rruge kryesore me sipërfaqe 85 m².
Është i formatit open-space, ka një tualet dhe është totalisht i investuar së fundmi.
Ndodhet në katin 0 të një pallati të mirëadministruar.
Vlera e qirasë mujore është 850 Euro.
Ndodhet në vend mjaft të mirë, shumë pranë qendrës së Tiranës.
Ideale për farmaci!
Për ta parë nga afër pronën, na kontaktoni në cdo moment.