900.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 150
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Sistem qendror
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Shitet ambient komercial te sheshi Wilson

Për Shitje
November 21, 2019
290
ID: 560
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 150m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2013
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Sistem qendror
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 15 min
Property publication date Data e publikimit: November 21, 2019
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Depo: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
Zona: Sheshi Wilson
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin përdhe buzë rruge, shitet ambient komercial te sheshi Wilson me sipërfaqe 150 m².
Është i formatit open-space dhe ka një tualet brenda.
Prona mund të përshtatet për një shumllojshmëri aktivitetesh, duke qenë se ka mundësi mjaft të mirë reklamimi dhe zona është ndër më të preferuarat në Tiranë.
Ambienti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet për 900 000 Euro.
Për të krijuar një ide më të qartë rreth aktivitetit që mund të ngrini, na kontaktoni në cdo moment.
Nëse po mendoni investimin e rradhës, kjo do të ishte mundësi fantastike për një pronë së cilës cdo vit i ngrihet vlera.