Ambient komercial/zyre per qira prane Sheshit Wilson - Homeland.al
1.400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 175
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Chiller

Ambient komercial/zyre per qira prane Sheshit Wilson

Të shitura/Të dhëna me qira
February 08, 2021
159
ID: 1004
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 175m²
Property floor icon Kati: 0/-1
Property total floors icon Totali i kateve: 12
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Chiller
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: February 08, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Sheshi Wilson,Tirana
Zona: Sheshi Wilson
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient komercial gjysëm nën tokë pranë sheshit Wilson.
I organizuar në një ambient open space,dy tualete dhe një ambient që është shfrytëzuar si kuzhinë,
ambienti do të ishte I përshtatshëm për lokal apo dhe zyra ku mund të bëhen ndarje me xhama.
Ambienti është i investuar dhe ndodhet në kat gjysëm nën tokë të një pallati të ri.
Ka dritare qe shfrytëzojnë dritën natyrale.
Ambienti gjithashtu ka sistem ndriçimi tavanor me spote si dhe sistem aspirimi.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.