Ambient Kopshti per Qira ne zone fantastike ne Tirane - Homeland.al
2.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 536.1
Property structure icon Struktura: 8 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh/I kompletuar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Ambient Kopshti per Qira ne zone fantastike ne Tirane

Për Qira
November 03, 2020
202
ID: 929
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 8
Property bathroom icon Tualet/e 7
Property size icon Sipërfaqja e pronës 536.1m²
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh/I kompletuar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15min
Property publication date Data e publikimit: November 03, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Vilat Amerikane,Tirane,Shqiperi
Zona: Tek Vilat Amerikane
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira vilë katër katëshe me funksionim biznesi si kopësht pranë vilave amerikane.
Sipërfaqja totale e truallit është 246m² ku nga këto 122.10m² është kati I parë,
138m² kati I dytë i tretë dhe i katërt.Në total me sipërfaqen e ndërtimit,sipërfaqja është 536.1m².
Vila ka funksionuar si kopësht dhe mund të jepet si e tillë pasi ambienti posedon të gjitha
pajisjet e nevojshme për të zhvilluar biznesin.Vila jepet me qira sic mund të shihet në foto
së bashku me biznesin ose bosh. Organizohet në tetë ndarje të cilat shërbejnë si dhoma gjumi
dhoma ngrënie,dhoma për aktivitete të ndryshme ditore dhe për zhvillimin e mësimit
dhe gjithashtu 7 tualete.Ambienti është I shtruar I gjithi me parket dhe muret janë të
mbushura plot piktura dhe krijime të fëmijëve.
Vila rrethohet nga një oborr ku janë të vendosura kënde lojrash
ku fëmijët mund të argëtohen në ditët e bukura me diell.
Cmimi I vilës bosh është 2000 Euro dhe cmimi i biznesit është 15 000 euro.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.