Ambient multifunksional per qera ne Bulevardin Zhan D'Ark - Homeland.al
450
Property size icon Sipërfaqja e pronës 30
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient multifunksional per qera ne Bulevardin Zhan D’Ark

Për Qira
April 06, 2021
62
ID: 1050
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 30m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: April 06, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Zhan D'Ark,Tirane,Shqiperi
Zona: Bulevradi Zhan D'Ark
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin 0 të një pallati të ri,jepet me qira ambient multifunksional,me sipërfaqe 30 m².
Organizohet në një ambient të vetëm open space dhe një tualet.
Është bosh sic mund ta vëreni në foto dhe mund të përshtatet si zyrë kontabiliteti,avokatie etj.
Vlera e qirasë mujore është 450 Euro.
Ndodhet në Bulevardin Zhan D’ark, në zonë mjaft të qetë dhe të sigurt.
Zona ofron një mori facilitetesh.
Për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni në cdo moment.