Ambient per biznesin prane pallatit me shigjeta, Tirane - Homeland.al
Sipas Kerkeses
Property size icon Sipërfaqja e pronës 260
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient per biznesin prane pallatit me shigjeta, Tirane

Për Qira
September 30, 2021
25
ID: 1199
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 260m²
Property floor icon Kati: -
Property total floors icon Totali i kateve: 2
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 6min
Property publication date Data e publikimit: September 30, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Kavajes,Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Kavajes
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Japim me qira ambient komercial 260m² pranë pallatit me shigjeta në rrugë kryesore,
ideal për të zhvilluar biznes.
Objekti organizohet në dy kate, ku lidhja e dy kateve bëhet me shkallë të brendshme dhe ka tualet në secilin.
Ambienti është i përshtatshëm për bar/restorant/zyra etj.
Për më tepër ambienti ka fasadë xhami, një tipar tepër i rëndësishëm për reklamimin e biznesit tuaj.
Ndodhet në një zonë tepër të zhvilluar dhe me facilitete të shumta.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!