800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140
Property structure icon Struktura: Open space Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Jepet ambient me qira prane ATSH ne Tirane

Për Qira
June 23, 2020
514
ID: 529
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: Open space
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit: June 23, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Norbert Jokl, Tiranë, Albania
Zona: ATSH
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një rrugicë të zhvilluar, pranë Bulevardit “Bajram Curri”, prane ATSH , jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 140 m².
Është i investuar dhe brenda ka dhe një tualet.
Gjithashtu ka dhe dritare të mëdha të dukshme nga rruga.
Cmimi është 800 Euro në muaj.
Mund ta përdori për aktivitete të ndryshme komerciale apo dhe si zyrë.
Nëse dëshironi ta vizitoni pronën, na kontaktoni në cdo moment.