Ambient zyrash per qira tek rruga e Durresit - Homeland.al
480
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Ambient zyrash per qira tek rruga e Durresit

Për Qira
January 05, 2022
55
ID: 1255
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 2min
Property publication date Data e publikimit: January 05, 2022
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Durrësit, Tiranë, Shqipëri
Zona: Rruga e Durresit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e tretë të një pallati ekzistues jepet me qira një ambient me sipërfaqe 100m²,
i përshtatshëm si zyrë.
Ndërtesa ndodhet në zonën më elitare të kryeqytetit, pranë Qendrës tek rruga e Durrësit
dhe ndodhet pranë shumë shërbimeve të ndryshme administrative.
Mund të përshatet për cdo lloj biznesi si zyrë IT, konsulence, qendër kursesh, klinikë etj.
Cmimi i qirasë mujore është 480 Euro.
Ambienti jepet me qira bosh.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.