Ambient zyrash per qira tek Rruga e Saraceve,Tirane - Homeland.al
1.670
Property size icon Sipërfaqja e pronës 200
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyrash per qira tek Rruga e Saraceve,Tirane

Për Qira
March 31, 2021
69
ID: 1047
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 200m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: March 31, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Saraceve,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Saraceve
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një pallat të ri, jepet me qira njesi komerciale buzë rruge kryesore me sipërfaqe 200m².
Organizohet ne 8 ambiente pune , ka dy tualete dhe ka sistem ngrohje/ftohje.
Ndodhet në katin e 2-te të një pallati të mirëadministruar.
Vlera e qirasë mujore është 1670 Euro.
Ndodhet në vend mjaft të mirë,pranë qendrës së Tiranës.
Ideale për call center, klinika apo biznese të tjera të këtij formati.
Për ta parë nga afër pronën, na kontaktoni në cdo moment.