Ambient zyre/banimi per qira tek rruga e Dibres Tirane - Homeland.al
400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh/ I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyre/banimi per qira tek rruga e Dibres Tirane

Për Qira
December 24, 2021
90
ID: 1251
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2021
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh/ I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5 min
Property publication date Data e publikimit: December 24, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Dibres, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga e Dibres
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ofrojmë apartament 1+1 për qira tek rruga e Dibrës.
Apartamenti është i vendosur në një pallat të ri cilësor.
Për më tepër ambienti është i mirëorganizuar
dhe është i pershtatshëm për zyra shërbimi ose banim (si i tillë
mund të mobilohet).
Sipërfaqja totale është 60m2 dhe ndodhet në katin e 4-rt.
Një ambient fantastik shumë pranë qendrës c’ka ju jep mundësinë për
të pasur të gjitha facilitetet pranë.
Cmimi i qirasë mujore është 400 Euro.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.