Ambient zyre/banimi per qira ne Bllok,Tirane - Homeland.al
700
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyre/banimi per qira ne Bllok,Tirane

Për Qira
March 30, 2021
57
ID: 1046
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 115m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: March 30, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Ismail Qemali,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ambienti i tipit apartament ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor në Bllok.
Ka një sipërfaqe totale prej 115m2 dhe organizohet në një korridor mjaftueshëm të gjerë i cili
bën shpërndarjen në ambientet e tjera të apartamentit. Ka gjithsej tre dhoma, të cilat mund të përdoren
si ambiente pune ose zyra të vecuara.
Të tre ambientet janë me dritare, gjë që mundëson ndricim dhe ventilim natyral përgjatë gjithë ditës.
Apartamenti ka dy tualete, njëri prej të cilëve ka vaskë dhe dritare, tualeti tjetër mund të përdoret edhe si depo apo magazinë.
Njëri nga ambientet ka një ndarje me gips, e cila mund të shërbejë si kënd gatimi apo ngrënie.
Ambienti tjetër ka dalje në ballkon.
Të gjitha dhomat janë të shtruara me pllaka dhe të pajisura me kondicioner.
Apartamenti ka shërbyer gjithnjë si zyrë, ndaj është i përshtatshëm për cfarëdolloj biznesi.
Zona në të cilin ndodhet është ndër një më të preferuarat në Tiranë dhe të frekuentuarat dhe me facilitete të ndryshme pranë.
Mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment për një viztitë në pronë.