Ambient zyre me qira 350 euro ne Bllok Tirane - Homeland.al
350
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyre me qira 350 euro ne Bllok Tirane

Për Qira
April 20, 2021
93
ID: 1062
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: April 20, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient zyre me sipërfaqe 60m², me vendodhje në një nga zonat më të preferuara, në Bllok,rruga Rruga Abdyl Frashëri.
Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati të vjetër dhe është bosh.
Ambienti organizohet në 2 ballkone , koridor që bën ndarjen në 2 ambiente me 2 tualete secili dhe në ambientin e gatimit i cili
është i ndarë me vete.Orientimi i ambientit është veri-jug.
Vlera e qirasë mujore është 350euro NET.
Për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni në cdo moment.