Ambient zyre me qira ne Bllok,Tirane - Homeland.al
1.900
Property size icon Sipërfaqja e pronës 155
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Ambient zyre me qira ne Bllok,Tirane

Për Qira
September 14, 2020
75
ID: 893
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 155m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2015
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: September 14, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e shtatë të një ndërtese te re,jepet zyrë me qera në Tiranë , me sipërfaqe 155 m².
Ka një ambient open-space, dy dhoma,dy tualete dhe nje ambjent gatimi të ndarë me vete.
Do të përshtatej më së miri për një sërë biznesesh si zyrë, laborator, klinikë dentare,call center dhe të ngjashme si këto.
Ndodhet në zemër të Bllokut, vetëm dhjetë minuta larg qendrës së Tiranës.
Pranë ka njësi të shumta biznesi ndër më të frekuentuarat dhe ka monitorim 24/7 me kamera sigurie dhe roje.
Gjithashtu mund të referohet fare lehtë, për shkak të vendndodhjes.
Pranë ka institucione të shumta bankare.
Vlera e qirasë mujore është 1900 Euro,nuk perfshihet taksat.
Nëse dëshironi ta vizitoni pronën, na kontaktoni në cdo moment.