Ambient zyre me qira pranë Pazarit të ri. - Homeland.al
500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 84m2
Property structure icon Struktura: 3 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient zyre me qira pranë Pazarit të ri.

Për Qira
31
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 3
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 84m2
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2022
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet ambient zyre me qira në rrugën Hoxhë Vokri. Ambienti organizohet ne 3 hapsira pune,1 tualet dhe 1 ballkon dhe ka një sipërfaqe totale prej 84m2.
Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri të mirëadministruar në një nga zonat qëndrore të Tiranës.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.

Taget mbi pronën