Ambient zyre me qira pranë shkollës Emin Duraku. - Homeland.al
1.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 150M2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient zyre me qira pranë shkollës Emin Duraku.

Për Qira
43
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 150M2
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient zyre tek rruga “Gjin-Bue Shpata”, pranë ish Urgjencës.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 150 M2 dhe ndahet në 3 dhoma të ndara, 1 tualet dhe hapësirë për “break-room” (kuzhinë).
Zyra ndodhet në katin e parë.
Për një vizitë në pronë ose më shumë detaje, na kontaktoni.

Taget mbi pronën