Ambient zyre me qira tek Komuna e Parisit - Homeland.al
1.100
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyre me qira tek Komuna e Parisit

Për Qira
July 16, 2021
41
ID: 1143
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 110m²
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 9
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2014
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 14min
Property publication date Data e publikimit: July 16, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Komuna e Parisit,Tirane,Shqiperi
Zona: Komuna e Parisit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet ambient zyre me qira tek Komuna e Parisit plotësisht e kompletuar me
pajisjet përkatese për zyrë.
Ambienti ndodhet në katin e parë të një ndër komplekseve më të preferuara në Tiranë
me të gjitha facilitetet që ofron.
Organizohet në një sipërfaqe prej 110m2 open space dhe dy tualete.
Ambjenti është i përshtatshëm për zyrë kontabiliteti,noteriale,klinikë dentare etj.
Cmimi i qirase mujore është 1100euro.
Për më shumë informacion apo vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!