Ambient zyre me qira tek Sheshi Wilson - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient zyre me qira tek Sheshi Wilson

Për Qira
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Ambient zyre me qira në një ndër zonat më të kërkuara momentalisht për zhvillimin e biznesit, tek sheshi Wilson.
Zyra organizohet në një recepsion i ndarë nga ambienti tjetër i punës dhe i rrethuar me fasadë xhami. Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka akses direkt me rrugën.
Sipërfaqe totale prej 42 M2. Një ambient ideal për zyra noterie, avokatie, kontabiliteti..
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën