Ambient zyre me qira tek Trendafili i Bardhë, pranë Gjykatës së Lartë - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient zyre me qira tek Trendafili i Bardhë, pranë Gjykatës së Lartë

Për Qira
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Ambient zyre me qira pranë Gjykatës së Lartë të Tiranës.
Zyra ndodhet ne katin e 4 banim me pamje nga rruga kryesore. Ambienti është i organizuar në 3 hapësira pune, 2 tualete dhe 1 ballkon i cili përshkon të gjitha dhomat. Mund të përdoret si : zyre ligjore, kontabiliteti ose klinike mjekesore, estetike.

Zyra do të investohet e gjitha nga muret dhe dyshemeja.
Sipërfaqe 87 m2 hapësire e brendshme pa ballkonet.

Mos hezitoni të na kontaktoni në:
+355674028100
+355674028101
info@homeland.al

Taget mbi pronën