Ambient zyre me qira tek Turdiu Center, rruga e Barrikadave - Homeland.al
1.100
Property size icon Sipërfaqja e pronës 114M2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient zyre me qira tek Turdiu Center, rruga e Barrikadave

Për Qira
45
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 114M2
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Ambient zyre per qira tke Turdiu center ne qender. Ambienti ka nje siperfaqe prej 114 M2 dhe organizohet ne 3 ambiente pune, 1 ballkon i madh rrethues, 2 tualete. Ndodhet ne nje godine te re e cila eshte e njohur per biznese te ndryshme mjaft me emer ne vend. Mundesi e perkyer pasi ndodhet ne zemer te Tiranes.
Gjithashtu perfshihet nje post parkimi ne cmim.
Per me shume detaje, na kontaktoni.

Taget mbi pronën