Ambient zyre per Qira ne Bllok - Homeland.al
1.800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 180
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyre per Qira ne Bllok

Për Qira
January 12, 2021
15
ID: 977
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 180m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: January 12, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e tretë të një pallati të ri jepet me qira një ambient me sipërfaqe 180m²,
i përshtatshëm si zyrë.Ndërtesa ndodhet në zonë elitare të kryeqytetit në zemër të Bllokut
dhe ndodhet pranë shumë shërbimeve të ndryshme administrative.
Mund te përshatet për cdo lloj biznesi si zyre konsulence,qendër kursesh,zyrë finance,zyrë IT etj.
Cmimi i qirasë mujore është 1800 Euro ku përfshihen dhe taksat.
Organizohet në 4 ambiente me plot hapësirë,dy tualete dhe dy ballkone orientim very lindje.
Nëse dëshironi një prezantim dinjitoz të biznesit tuaj atëherë prona më sipër ju ofron gjithcka të nevojshme.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.