Ambient zyre per qira ne Bllok - Homeland.al
400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 30
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Ambient zyre per qira ne Bllok

Për Qira
February 05, 2021
92
ID: 1003
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 30m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: February 05, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin 0 të një pallati të ri,jepet me qira ambient zyrë në Bllok,rruga Sami Frasheri me sipërfaqe 30 m².
Organizohet në një ambient të vetëm dhe një tualet.
Është bosh sic mund ta vëreni në foto dhe mund të përshtatet si zyrë kontabiliteti,avokatie etj.
Vlera e qirasë mujore është 400 Euro.
Ndodhet në bllok por jo në rrugë kryesore, në zonë mjaft të qetë dhe të sigurt.
Zona ofron një mori facilitetesh.
Për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni në cdo moment.