Ambient zyre per qira ne Bllok - Homeland.al
600
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyre per qira ne Bllok

Për Qira
May 18, 2021
96
ID: 1101
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: May 18, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet për qira ambient me sipërfaqe 70m² në Bllok.
Ambienti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor.
Ka gjithsej dy hapësira pune, ndarja e të cilave realizohet me derë xhami.
Ambienti është i investuar dhe momentalisht është bosh. Ambienti ka
fasade xhami e cila ofron mundesi reklamimi dhe e bën atë më vizibël.
Tualeti ndodhet në korridor (është i perbashkët).
Cmimi i qirasë është 600 Euro/muaj NETO.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne cdo moment.