Ambient zyre per Qira ne Bllok - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 135
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyre per Qira ne Bllok

Për Qira
January 11, 2021
49
ID: 972
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 135m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: January 11, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e tretë të një pallati të vjetër,jepet me qira një ambient me sipërfaqe 135m2,i përshtatshëm si zyrë.
Ndertesa ndodhet në zonën me elitare të kryeqytetit,Bllok dhe ndodhet pranë shumë shërbimeve të ndryshme.
Eshtë e organizuar në një holl të vogël,një korridor që bën shpërndarjen nëpër katër ambjentet e tjera,
2 tualete,njëri prej të cilëve ndodhet në korridor,një ambjent që mund të shfrytëzohet si ambient gatimi
si dhe 2 ballkone.
Cmimi i qirasë mujore është 800Euro Bruto.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.