Ambient zyre per qira ne Bllok 800 Euro,Tirane - Homeland.al
800
Property size icon Sipërfaqja e pronës 64
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyre per qira ne Bllok 800 Euro,Tirane

Për Qira
February 12, 2021
167
ID: 1009
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 64m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Jo
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: February 12, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qera zyrë në Bllok Tiranë,me sipërfaqe totale prej 64 m².
Ndodhet në katin e 2-të të një godine 5 katëshe .
Ndahet gjithsej në tre ambiente,një tualet dhe dy ballkone.
Prona është e gjitha e rikonstruktuar dhe me të gjitha kushtet optimale.
Ka akses mjaft të mirë me rrugën kryesore dhe ndodhet në bllok,
një zonë mjaft të preferuar për biznese.
Zyra jepet bosh,me një vlerë qiraje mujore prej 800 Euro/muaj .
Për një vizitë në pronë, mund të na kontaktoni në cdo moment.