Ambient zyre per qira ne Myslym Shyr - Homeland.al
515
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyre per qira ne Myslym Shyr

Për Qira
April 08, 2021
101
ID: 1055
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: April 08, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Myslym Shyri,Tirane,Shqiperi
Zona: Myslym Shyr
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient zyrë në Myslym Shyr,zonë tepër e preferuar.
Ka një sipërfaqe 70m² dhe ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri.
Është i gjithi i rikonstruktuar dhe i shtruar me parket.
Gjithësej ka tre ndarje dhe nje tualet.
Vlera e qirasë mujore është 515Euro Net.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.