Ambient zyre per qira ne Qender,Tirane - Homeland.al
1.100
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyre per qira ne Qender,Tirane

Për Qira
May 28, 2021
66
ID: 1111
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100m²
Property floor icon Kati: 10
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 2min
Property publication date Data e publikimit: May 28, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Qender,Tirane,Shqiperi
Zona: Qender
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet për qira ambient zyrash në Qendër,Tiranë.
Zyra ndodhet në katin e 10 të ndërteses dhe ka një sipërfaqe totale prej 100m2.
Organizohet ne 3 ambiente pune gjithsej, prej të cilave:
dy ambiente janë të ndara,pra individuale,ndërsa njëra prej tyre është open space dhe shërben si sallë mbledhjesh.
Ka në total dy tualete, njëri prej të cilëve ndodhet në korridor (pra e përbashkët), ndërsa tjetra ndodhet brenda zyrës individuale.
Ambientet janë të bollshme dhe plot dritë. Të gjitha hapësirat janë të shtruara me laminat.
Qiraja mujore është 1.100euro/muaj.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.