Ambient zyre për qira në rrugën e Dibrës - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient zyre për qira në rrugën e Dibrës

Për Qira
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Ambient zyre për qira në qendër të qytetit, rruga e Dibrës. Organizohet në 2 ambiente të ndara, 1 kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga rruga kryesore dhe sipërfaqja e saj neto është 78 M2.
Zyra ndodhet në një godinë të mirëadministruar me ashensor dhe pozicionohet ne katin e 6-të. Zona ku ndodhet është më e preferuara aktualisht për zhvillimin e biznesit pasi lidhet direkt me qendrën e qytetit.

Taget mbi pronën