Ambient zyre për qira në rrugën e Kavajës - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient zyre për qira në rrugën e Kavajës

Për Qira
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Ambient zyre për qira tek pallati Raiffeisen, rruga e Kavajës.
Ambienti organizohet në një open space 300 M2 e cila rrethohet totalisht nga nje fasadë e madhe xhami e cila sheh nga rruga kryesore. Disponon 1 ballkon personal dhe recepsion & tualet të përbashkët.
Ndodhet në katin e katërt ose kati i parë me ashensor.
Një mundësi shumë e mirë e zhvillimit të biznesit tuaj sipas vendndohjes së saj strategjike në një ndër rrugët me trafik më të lartë këmbësorësh e automjetesh dhe gjithashtu 1 min larg qendrës.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën